ΟΜΑΔΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΘΕΜΑΤΟΛΟΓΙΑ

Ανατολική Αιγείρα... Drone !

24 Αυγ 2017

Επιτυχόντες σε ΑΕΙ - ΤΕΙ, Αιγείρας Ακράτας: 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007

Αιγείρας 2017
Ακράτας 2017
Αιγείρας 2016
Ακράτας 2016


2014  --  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ με το 90%




-

2013  --  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΕΙΡΑΣ 90%

Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας


ΚΑΣΝΕΤΣΗ
ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΜΙΡΙΕΤΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)


ΛΙΟΠΕΤΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)


ΜΟΥΣΤΕΡΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)


ΜΠΕΡΛΕΜΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΙΡΗΝΗ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)


ΜΠΙΜΠΑ
ΣΙΝΤΟΡΕΛΑ
ΑΡΤΟΥΡ
ΜΠΕΝΕΡΕΤΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)


ΜΥΛΩΝΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΖΩΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)


ΝΙΑΓΚΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΛΛΗ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)


ΝΤΑΒΕΛΗ
ΑΣΠΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)


ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)


ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΥΡΑΝΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ(ΛΑΜΙΑ)


ΡΑΛΛΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΘΕΩΝΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) (1.ΔΙΚΤΥΩΝ 2. Η/Υ 3. ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ


ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)(1.ΔΙΚΤΥΩΝ 2. Η/Υ 3. ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ


ΣΠΑΝΑΚΗ
ΑΡΓΥΡΩ
ΜΙΧΑΗΛ
ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)


ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)


ΤΟΜΑΡΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΜΑΡΙΛΗ
ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)


ΦΕΡΡΟ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΑΛΕΞ
ΝΤΙΑΝΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)


ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΟΦΙΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)



10%






ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΖΩΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)


ΡΑΛΛΗ
ΕΛΠΙΔΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΘΕΩΝΗ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)


ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)




2013   ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
=====================
2012   Γενικό Λύκειο Αιγείρας

2012   Γενικό Λύκειο Ακράτας

2011    ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΕΙΡΑΣ   90%
Επώνυμο
Όνομα
Πατρός
Σχολή Επιτυχίας
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ       
ΜΑΡΙΑ        
ΑΝΤΩΝΙΟΣ  
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ  ΛΑΜΙΑΣ                                               
ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ              
ΕΙΡΗΝΗ       
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛ
ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ  ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)                                
ΓΚΕΚΑ                  
ΑΡΕΤΗ        
ΑΝΤΩΝΙΟΣ 
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)                                       
ΓΟΜΑΤΟΣ                
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΙΚΑΡΩΝ  (ΣΙ)  ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)    ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ       
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ              
ΔΗΜΗΤΡΑ      
ΗΛΙΑΣ    
ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑPΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(ΧΑΝΙΑ)               
ΚΟΛΕΤΣΟΥ               
ΜΑΡΙΑ        
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ                                                      
ΚΥΡΙΚΟΥ                
ΣΤΥΛΙΑΝΗ     
ΝΙΚΗΤΑΣ  
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ  ΛΑΡΙΣΑΣ                                              
ΛΙΟΠΕΤΑΣ               
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ                                             
ΜΙΧΑΛΟΥ                
ΠΟΛΥΤΙΜΗ     
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΠΥΡΓΟΣ)
ΜΠΑΡΚΑ                 
ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ    
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
102 ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ                                                      
ΜΠΕΡΛΕΜΗ               
ΓΕΩΡΓΙΑ      
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ                                                    
ΝΙΑΓΚΟΣ                
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    
ΙΩΑΝΝΗΣ  
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ                                              
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ      
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   
ΘΕΟΔΩΡΟΣ 
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ                                               
ΡΗΓΑΝΑΣ                
ΘΕΟΔΩΡΟΣ     
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΣΑΙΤΑΝΗΣ               
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)                                       
ΣΑΜΠΑ                  
ΒΑΣΙΛΙΚΗ     
ΙΩΑΝΝΗΣ  
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ  ΠΑΤΡΑΣ                                                
ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ              
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   
ΑΝΔΡΕΑΣ  
ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ                                   
ΨΑΡΡΑΚΟΥ               
ΔΕΣΠΟΙΝΑ     
ΙΩΑΝΝΗΣ  
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)                         
10%
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ            
ΣΤΑΜΑΤΙΑ     
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΦΩΛΙΑΣ                 
ΝΙΚΟΛΑΟΣ     
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡ
ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤEI ΠΑΤΡΑΣ (ΑΙΓΙΟ)


2011  - ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑKΡΑTAΣ
Επώνυμο
Όνομα
Πατρός
Σχολή Επιτυχίας
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 
ΜΑΡΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΙΑΤPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ  
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ 
ΑΡΦΑΝΗΣ 
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
ΑΛΕΞΙΟΣ
Α.Ε.Ν ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ  ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ
ΒΛΑΧΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ 
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ ΕΙΔ.ΠΕΡ. ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ
ΓΚΟΛΦΙΝΟΥ 
ΑΓΓΕΛΙΚΗ 
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ  
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 
ΒΑΣΙΛΕΙΑ 
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΟΚΟΣΙΟΥΛΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ 
ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ 
ΛΙΒΑΝΟΣ 
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ  
ΜΑΛΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ-ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧ & ΟΡΓΑΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΜΑΝΤΑΣ
ΠΛΑΤΩΝ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ  ΠΑΤΡΑΣ  
ΜΕΛΙΣΤΑΣ
ΘΩΜΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ  
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ 
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΟPΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ 
ΝΑΣΤΑΣ
ΠΑΟΛΑ
ΠΑΥΛΟΣ 
ΙΑΤΡΙΚΩΝ  ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ  ΑΘΗΝΑΣ 
ΞΥΓΚΑ 
ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ  ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ 
ΠΕΝΕΜΕΝΟΥ 
ΗΛΙΑΝΑ-ΣΩΤΗΡΙ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ  ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ 
ΠΕΤΡΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ  
ΠΟΛΥΔΕΡΑ
ΕΛΛΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ  ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 
ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ 
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ  ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ  
ΣΑΒΒΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ  ΕΙΔ.ΠΕΡ.ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤΗΡΙΑ
ΣΠΑΤΑ 
ΑΓΛΑΙΑ
ΤΑΧΙΡ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ  ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ  
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ ΕΙΔ.ΠΕΡ.ΚΟΙΝ.ΚΡΙΤΗΡΙΑ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΥΣΤΑΘΙΑ 
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ  
ΤΣΟΥΡΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ 
ΓΙΩΡΓΟΣ
ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ  
ΦΩΤΕΙΝΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ 
ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 
ΧΑΣΑΜΠΑΛΗ 
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ   ΕΙΔ.ΠΕΡ. ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ 
ΨΥΧΟΓΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ 
ΑΝΤΩΝΙΟΣ 
ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & Δ  ΔΙΟΙΚ.  ΑΘΗΝΑΣ
10%



ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ              
ΘΕΟΔΩΡΑ      
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ  TEI ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΟΒΑΣ                 
ΧΡΗΣΤΟΣ      
ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
IΣTOPIAΣ  KAI  APXAIOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ          
ΑΓΛΑΙΑ       
ΙΩΑΝΝΗΣ  
KOINΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ               
ΕΥΑΝΘΙΑ      
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI  ΠΑΤΡΑΣ
  
2010  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΕΙΡΑΣ
1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ BIOΛOΓIAΣ ΠΑΤΡΑΣ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ OIKONOMIKΗΣ EΠIΣTHMΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡHΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΛΗΡΟΦ.ΣΥΣΤ. TEI ΠΑΤΡΑΣ
4. ΒΑΣΙΛΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ TEI ΠΑΤΡΑΣ
5. ΓΟΜΑΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ HΛEKΤΡΟΛΟΓΩN MHX. & ΜΗΧ.ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
6. ΚΑΡΟΥΖΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
7. ΚΟΛΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΗΒΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ TEI ΠΑΤΡΑΣ
8. ΚΟΥΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ IATPIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ
9. ΜΟΥΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
10. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI ΑΘΗΝΑΣ
11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΖΩΗ ΔIOIKHΣHΣ EΠIXEIPHΣEΩN ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
12. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΠΑΤΡΑΣ
13. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΠΑΤΡΑΣ
14. ΠΡΕΖΑ ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΠΥΡΓΟΣ)
15. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑ OIKONOMIKΗΣ EΠIΣTHMΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
16. ΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΔΥΤ. ΕΛΛ. (ΑΓΡΙΝΙΟ)
17. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ NOMIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ
18. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
19. ΦΩΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤEI ΑΘΗΝΑΣ
Με το 10%
20. ΜΟΥΣΤΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡHΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔ. ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦ. ΣΥΣΤHΜΑΤΩΝ TEI ΠΑΤΡΑΣ
21. ΝΤΑΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚ. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
22. ΡΑΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΘΕΩΝΗ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ TEI ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΡΑΜΑ)
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
3. ΓΙΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΛΓΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4. ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ KΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
5. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΗΛΕΠ. ΣΥΣΤ. ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ )
6. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7. ΛΕΖΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
8. ΜΗΤΡΕ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΤΣΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
9. ΜΟΥΖΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10. ΞΥΓΚΑ ΜΑΡΙΑ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚ. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
11. ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΡΟΜΠΕΡΤΑ - ΣΤΑΜ. ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΑΝΑ - ΓΑΒΡ. ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ - ΑΡΧΙΤΕΚΤ. ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
12. ΤΣΑΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛ. ΠΑΤΡΑΣ
13. ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 5%
14. ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10%
15. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10%
16. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚ. ΚΟΙΝ. - ΣΥΝΕΤΑΙΡ. ΕΠΙΧ. ΚΑΙ ΟΡΓ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 10%
17. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10%
18. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΡΜΩ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΑΕΙ (ΣΠΑΡΤΗ)ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10%


2008
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΕΙΡΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ –EΠΙXEIPHM. ΣΧΕΔ. ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦ. ΣΥΣΤ. ΠΑΤΡΑΣ
ΖΑΡΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ –ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ –ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΛΙΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ –ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ –ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛ. ΥΠΟΛΟΓ.ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ –ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΠΑΓΚΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ –ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ –ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΑθΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ –ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤ. ΣΧΕΔ. ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦ. ΣΥΣTHM. ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ –NOMIΚHΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΛΑΤΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ –ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΡΑΛΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ –ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΡΑΜΠΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ –ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ AΘHNA
ΤΟΜΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ –ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΟΜΑΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ –ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΤΟΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ –ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΟΜΑΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ –ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ –ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ –ΜΗΧΑΝ. ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝ. ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΥΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ –ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ –ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘ. (ΣΑΜΟΣ)
ΓΚΟΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ –ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ –ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ –ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ –ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΑΡΙΟΣ –ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. ΣΥΣΤΗΜ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
ΣΑΒΒΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ –ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜ/ΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΣΠΑΤΑ ΓΙΩΡΓΟ –ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛ. (ΕΜΠ)
ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ –ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧ. ΚΑΙ ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΕΜΠ)
ΤΖΙΩΛΟΣ ΡΕΝΑΤΟΣ –ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ –ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΦΡΑΝΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ –ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΧΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ –ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΡΜΩ –ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
Με το 10%
ΔΑΟΥΛΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ –ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ –ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ –ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΙΟΣ
ΧΑΝΤΖΗΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ –ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ.
2007
ΟΙ ΝΕΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΕΝΙΑΙΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΙΓΕΙΡΑΣ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ, ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚ. ΑΘΗΝΑ
ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΞΙΟΠ. ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ, ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΜΟΥΣΤΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΜΕ ΤΕΙ ΠΥΡΓΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦ. ΕΠΙΚΟΙΝ. ΣΥΣΤ. (ΣΑΜΟΣ)
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΟΙ ΝΕΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΕΝΙΑΙΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΓΟΥΡΓΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ. ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ. ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΛΥΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ Β΄ΕΞ.
ΚΡΙΚΕΤΟΥ ΑΘΗΝΑ. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚ.ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΚΡΟΚΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ. ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)Α΄ΕΞ.
ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΗΤΡΕ ΗΛΙΑΣ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ Α΄ΕΞ.
ΝΤΑΡΖΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΙΟΥΛΙΑ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ. ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΟΥΝΤΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ. ΤΕΧΝ. ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ Β΄ΕΞ.
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΡΜΩ. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) Α΄ΕΞ.
ΨΑΡΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ) Β΄ΕΞ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (10%) ΠΛΗΡΟΦ. ΚΑΙ ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) Β΄ΕΞ.
ΔΑΟΥΛΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (10%) ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΥΡΟΥΚΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (10%) ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ